לוגו השקעה נכונה

עושים נדל"ן

תוכנית הכשרת משקיעי נדל"ן עם קובי זהבי

לא עוד תאוריה! בואו ללמוד איך משקיעים בנדל"ן בתוכנית הכשרה פרקטית

נבחרת מצומצמת של אנשים וליווי אישי לאורך כל תהליך ההכשרה

זה הזמן שלכם לקבל את הידע והכלים שיעזרו לכם להשקיע בנדל"ן בחוכמה ולצמצם את הסיכון כמעט לאפס

קובי זהבי- עושים נדל"ן

אם אנחנו עדיין לא מכירים נעים מאוד שמי קובי זהבי משקיע נדל"ן, מלווה משקיעי נדל"ן, מנחה את הפודקאסט "מדברים נדל"ן" ומטפל ברפואה סינית.

עד לפני כמה שנים עולם הנדל"ן היה רחוק ממני שנות אור. כיום אני מבצע עשרות עסקאות בשנה לי ולמשקיעים שלי ויש לי רצון עז להדביק אותך בג'וק הזה שנקרא נדל"ן. לתת לך את כל הכלים והשיטות להפוך להיות משקיע נדל"ן מקצועי ולעזור לך להגשים את החלומות והמטרות שלך.

מה יהיה בתוכנית ההכשרת משקיעים?

תוכנית הכשרת המשקיעים נבנתה מתוך רצון לתת כלים מעשיים ופרקטיים, פחות תאוריות ויותר פעולות שמביאות לתוצאות.

למי מתאימה תוכנית הכשרת המשקיעים?

תוכנית הכשרת המשקיעים מתאימה למי שרוצה להשקיע בנדל"ן וחשוב לו להצטרף לנבחרת מצומצמת של אנשים שרוצים לקבל את הידע, התמיכה והסביבה הנכונה להצלחה בתהליך. אך אנחנו יודעים שהיא לא מתאימה לכל אחד, לכן אנחנו מקיימים שיחות התאמה שיבטיחו שמי שישתתף בתוכנית באמת יוכל להשיג תוצאות.

משתתפי תוכנית ההכשרת משקיעים משתפים

אחד הדברים החשובים שיעזרו לכם להצליח זו סביבה תומכת ומעצימה, לכן כל תהליך הכשרת משקיעים בנוי מקבוצה מצומצמת של משתתפים. בנוסף תהיה קבוצת התיעצות שבה תוכלו לשאול שאלות ולקבל תשובות ולהנות מחוכמת ההמונים. מה שיבטיח את ההתקדמות שלכם בתהליך, כי חשוב לי שהקורס לא יהיה רק תאוריה והוא יגרום לך להפוך למשקיע נדל"ן חכם.

אז מתי זה קורה?

תאריך תחילת תוכנית ההכשרה: 28/12/2021
בשעה 18:00-21:00
משך הקורס 10 מפגשים

לפרטים נוספים צרו קשר

050-2206800

לתיאום שיחת התאמה לתוכנית הכשרת המשקיעים "עושים נדל"ן"

תשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם

חוקי המשחק השתנו והיום יותר ויותר אנשים מבינים שמה שלימדו אותנו שהוא בטוח ויציב, חווה רעידת אדמה ושינוי. כל הרעיון של ללכת ללמוד, להשיג עבודה טובה ואז לצאת לפנסיה כבר לא כל כך עובד וצריך לפעול בדרך אחרת של יצירת מקורות הכנסה נוספים.

עד לפני כמה שנים גם אני הייתי במסלול הזה, של לימודים עבודה ואז אולי יום אחד אצא לפנסיה. רק שבמקרה שלי כעצמאי הבנתי שהפנסיה לא תחכה לי, אם לא אדאג היום ליצור את החופש הכלכלי לעצמי בעצמי.

ואם אתם שכירים ובטוחים שאצלכם הכל בסדר, ממליץ לכם לעצור לרגע ולבדוק מה קורה מסביבכם? כמה מהאנשים שאתם מכירים שהיו שכירים באמת נהנים מרווחה כלכלית בגיל הפרישה?

התובנה הזאת גרמה לי לצאת מאזור הנוחות שלי ולהתחיל לחפש דרך לצאת ממרוץ העכברים וליצור לעצמי קרש ביטחון כלכלי. התחלתי לקרוא על כסף והשקעות, ללמוד את חוקי הכסף ובעיקר ללמוד איך להשקיע אותו נכון.

הנדל"ן היה בשבילי אהבה ממבט ראשון אבל הלוואי שיכולתי לכתוב שהכל היה קל וורוד בהתחלה. האמת היא שההתחלה לא הייתה קלה ודרשה ממני לצאת מאזור הנוחות ובעיקר להתגבר על רעשי רקע. לפתח תודעה של משקיע נדל"ן, ללמוד להסתכל על הדברים מנקודת מבט אחרת.

מעיסקה, לעיסקה התפתחה לה שיטה ברור ומסודרת, שהפכה את כל התהליך להרבה יותר פשוט ובעיקר הרבה יותר ברור.

את השיטה הזאת אני רוצה לחלוק איתכם בקורס, שיטה שתעשה לכם סדר, תיתן לכם כלים פרקטיים ודרך ברורה כיצד להשקיע בנדל"ן.

הקורס יעזור לך לפתח את התודעה וצורת הסתכלות המיוחדת של משקיע והוא יתן לך את הידע והכלים הדרושים לכך. בנוסף במהלך הקורס יהיו משימות שיעזרו לך להתקדם ולהשיג תוצאות ולהתחיל להשקיע בנדל"ן.

לפרטים נוספים ותיאום שיחת התאמה

תשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם