לוגו--השקעה-נכונה

עושים נדל"ן

קורס נדל"ן עם קובי זהבי

לא עוד תאוריה, בואו ללמוד איך משקיעים בנדל"ן בקורס פרקטי

רוצים ליצור לעצמכם מקור הכנסה נוסף מנדל"ן?

זו יכולה להיות ההזדמנות שלכם ליצור ביטחון כלכלי

במקום לסמוך על קרנות הפנסיה, תגלו איך ליצור לעצמכם פנסיה מהשקעות נדל"ן

זה הזמן שלכם לקבל את הידע והכלים שיעזרו לכם להשקיע בנדל"ן בחוכמה ולצמצם את הסיכון כמעט לאפס

רוצים ליצור לעצמכם מקור הכנסה נוסף מנדל"ן?

קובי זהבי- עושים נדל"ן

אם אנחנו עדיין לא מכירים נעים מאוד שמי קובי זהבי משקיע נדל"ן, מלווה משקיעי נדל"ן, מנחה את הפודקאסט "מדברים נדל"ן" ומטפל ברפואה סינית.

עד לפני כמה שנים עולם הנדל"ן היה רחוק ממני שנות אור. כיום אני מבצע עשרות עסקאות בשנה לי ולמשקיעים שלי ויש לי רצון עז להדביק אותך בג'וק הזה שנקרא נדל"ן. לתת לך את כל הכלים והשיטות להפוך להיות משקיע נדל"ן מקצועי ולעזור לך להגשים את החלומות והמטרות שלך.

מה יהיה בקורס?

הקורס נבנה מתוך רצון לתת כלים מעשיים ופרקטיים, פחות תאוריות ויותר פעולות שמביאות לתוצאות.

למי מתאים הקורס?

משתתפי הקורס משתפים

אחד הדברים החשובים שיעזרו לכם להצליח זה הביחד, לכן לכל קורס תהיה קבוצת התיעצות שבה תוכלו לשאול שאלות ולקבל תשובות ולהנות מחוכמת ההמונים. מה שיבטיח את ההתקדמות שלכם בתהליך, כי חשוב לי שהקורס לא יהיה רק תאוריה והוא יגרום לך להפוך למשקיע נדל"ן

אז מתי זה קורה?

תאריך תחילת הקורס: 8/7/2021
בשעה 18:00-21:00
משך הקורס 10 מפגשים

לפרטים נוספים צרו קשר

050-2206800

אשמח לקבל פרטים נוספים על הקורס

תשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם

חוקי המשחק השתנו והיום יותר ויותר אנשים מבינים שמה שלימדו אותנו שהוא בטוח ויציב, חווה רעידת אדמה ושינוי. כל הרעיון של ללכת ללמוד, להשיג עבודה טובה ואז לצאת לפנסיה כבר לא כל כך עובד וצריך לפעול בדרך אחרת של יצירת מקורות הכנסה נוספים.

עד לפני כמה שנים גם אני הייתי במסלול הזה, של לימודים עבודה ואז אולי יום אחד אצא לפנסיה. רק שבמקרה שלי כעצמאי הבנתי שהפנסיה לא תחכה לי, אם לא אדאג היום ליצור את החופש הכלכלי לעצמי בעצמי.

ואם אתם שכירים ובטוחים שאצלכם הכל בסדר, ממליץ לכם לעצור לרגע ולבדוק מה קורה מסביבכם? כמה מהאנשים שאתם מכירים שהיו שכירים באמת נהנים מרווחה כלכלית בגיל הפרישה?

התובנה הזאת גרמה לי לצאת מאזור הנוחות שלי ולהתחיל לחפש דרך לצאת ממרוץ העכברים וליצור לעצמי קרש ביטחון כלכלי. התחלתי לקרוא על כסף והשקעות, ללמוד את חוקי הכסף ובעיקר ללמוד איך להשקיע אותו נכון.

הנדל"ן היה בשבילי אהבה ממבט ראשון אבל הלוואי שיכולתי לכתוב שהכל היה קל וורוד בהתחלה. האמת היא שההתחלה לא הייתה קלה ודרשה ממני לצאת מאזור הנוחות ובעיקר להתגבר על רעשי רקע. לפתח תודעה של משקיע נדל"ן, ללמוד להסתכל על הדברים מנקודת מבט אחרת.

מעיסקה, לעיסקה התפתחה לה שיטה ברור ומסודרת, שהפכה את כל התהליך להרבה יותר פשוט ובעיקר הרבה יותר ברור.

את השיטה הזאת אני רוצה לחלוק איתכם בקורס, שיטה שתעשה לכם סדר, תיתן לכם כלים פרקטיים ודרך ברורה כיצד להשקיע בנדל"ן.

הקורס יעזור לך לפתח את התודעה וצורת הסתכלות המיוחדת של משקיע והוא יתן לך את הידע והכלים הדרושים לכך. בנוסף במהלך הקורס יהיו משימות שיעזרו לך להתקדם ולהשיג תוצאות ולהתחיל להשקיע בנדל"ן.

אשמח לקבל פרטים נוספים על הקורס

תשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן