אזורי השקעה

מפת אזורי השקעה- השקעה נכונה

לבחירת אזור ההשקעה יש מרכיב חשוב בהצלחה שלנו בהשקעה בנדל"ן והיא זו שתקבע הרבה פעמים אם ההשקעה שלנו תהיה מוצלחת או כזו שתדשדש במקום.

 

בהשקעות בדומה להרבה דברים בחיים יש שני דברים שעושים את ההבדל והם תזמון ומיקום. כמה פעמים שמעתם על אותו חבר שקנה נכס ואחרי תקופה הוא עלה בערכו בצורה משמעותית? ואולי בלב אמרתם לעצמכם איזה פוקס היה לאותו חבר?

אז זהו שזה ממש לא פוקס כשיודעים לבחור את האזור הנכון להשקעה בנדל"ן ומסתמכים על ידע וניסיון. 

 

חלק מהחזון שלנו בהשקעה נכונה הוא לאתר את האזורים וההזדמנויות הטובות ביותר למשקיעים שלנו. כך אנחנו יכולים למקסם את הרווח בהשקעה בנדל"ן ולהיות בטוחים שאנחנו משקיעים במקום הנכון ובזמן הנכון.

 

איפה אנחנו מלווים משקיעים?

הליווי שלנו מתבצע בכמה אזורים, שבכל אזור אנחנו מתמחים ומכירים את השטח בצורה הטובה ביותר. דבר שמאפשר לנו לדעת לזהות את ההזדמנויות, לנתח את העסקאות בצורה מקצועית ולהחליט אם זו העסקה הנכונה.

ליווי המשקיעים שלנו מתבצע בכמה אזורים שונים, בישראל אנחנו מלווים משקיעים בערים: קריית אתא, בת-ים, חולון, אשקלון ובאר שבע. בנוסף השקעה נכונה מספקת ליווי השקעות נדל"ן בחו"ל בפולין בעיר וורשה.

 

בכל עיר בה אנחנו מלווים את המשקיעים שלנו חשוב לנו להתמקד ולשים לב לתוכניות הפיתוח של אותו האזור, לדוגמא הקמת בית החולים בקרית אתא, סלילת רכבת קלה בבת-ים או תחנת מטרו קרובה בוורשה. ההבנה שבחירה נכונה של מיקום, תזמון ההשקעה וקניה במחיר נכון הם שיובילו לרווחים שלנו באותה ההשקעה. לכן כמעט כל השקעה אנחנו נבחן בהסתכלות של כמה שנים קדימה.

 

מוזמנים לצאת איתנו למסע שיאפשר לכם לבנות את החופש והביטחון הכלכלי שלכם בעזרת השקעות נדל"ן.

בכל אחת מהערים בהן אנחנו מלווים

ישראל:

צפון:

קריית אתא

 

מרכז:

בת-ים

חולון

 

דרום:

אשקלון

באר שבע

 

חו"ל:

פולין- וורשה

 

אנחנו מאמינים כי בניית תיק נכסים הוא תהליך שיש לתכנן אותו, לכן כל תהליך ליווי מתחיל בפגישת אפיון צרכים ויכולות. בפגישה אנו נדייק את הנתיב שלכם לעצמאות הפיננסית הנכונה לכם, נבחר את אזורי ההשקעה המדויקים לצרכים וליכולות שלכם ומשם נצא לדרך שהיא הרבה מעבר לנדל"ן, דרך של צמיחה, מנטלית וכלכלית.

המדריך להשקעה נכונה בנדל"ן 4

קבלו גישה מידית

למדריך להשקעה נכונה בנדל"ן

שיעזור לכם להימנע מטעויות מיותרות!

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
המדריך להשקעה נכונה בנדל"ן 4

קבלו גישה מידית

למדריך להשקעה נכונה בנדל"ן

שיעזור לכם להימנע מטעויות מיותרות!

דילוג לתוכן