7 דרכים להעיר את המזל

7 דרכים להעיר את המזל

אתחיל בגילוי נאות, אני לא מאמין במזל!!!

אבל אם בכל זה תרצו להעיר את המזל בחיים שלכם, אין לי ספק שכמה מהתובנות האלו יעזרו לו להתעורר.

 

"המזל ניצב לצד המעיזים" – פובליוס טרנטיוס אפר

 

לא נולדתי עם מזל ואפילו להפך, קיבלתי את הקלפים הכי פחות טובים לשחק איתם את משחק החיים. אבל בכל זאת איזה ברירה הייתה לי, להפסיד במשחק או ללמוד את החוקים ולשחק הכי טוב שאני יכול. מילדות אני לא אוהב להפסיד כך שנותרה לי רק ברירה אחת, לנצח.

 

  1. לאן אתה רוצה להגיע? המזל אוהב אנשים שסגורים על עצמם, שיש להם מטרה הכי ברורה שאפשר, רק כך הוא יכול לכוון את יתר הדברים שיפעלו לטובתם. את המזל לא מעניין אם המטרה נראית לך גדולה וקשה להשגה, הוא רוצה להיות בטוח שאתה יודע לאן אתה רוצה להגיע.

 

  1. המזל אוהב נחישות והתמדה– מאוד קל לנו להתחיל דברים, אנחנו מלאים באנרגיה, ברצון להצליח, להשיג את המטרה. אבל מהר מאוד אנחנו מגלים שזה לא כמו שחשבנו, זה לא כזה קל למצוא עסקה טובה, זה לא כזה פשוט להרים את העסק שאנחנו חולמים עליו. מהר מאוד אנו הופכים להיות סלחנים לעצמנו, מתחילים לעשות הנחות ולעגל פינות והמוטיבציה הופכת לדחיינות ופיתוח תירוצים במקום מיומנויות.

 

  1. אל תדחה למחר את מה שניתן לעשות היום– המזל לא אוהב דחיינים, אבל הוא ממש אוהב את אלה שפשוט עושים בלי לשאול הרבה שאלות. יש משימה אז עושים אותה, לא דוחים לעוד שעה, למחר או לשבוע הבא ובטוח שלא מחכים לדקה התשעים.

 

  1. ליפול קדימה– ההבנה שאין כשלון, גם אם משהו לא מצליח או לא תואם את התוצאות אליהן שאפנו. גם אם נפלת או התרסקת, קום תנער את האבק ותמשיך קדימה, תלמד מהמקרה, תסיק מסקנות, תפיק לקחים, אבל אל תהפוך את זה לכישלון. המזל לא מגיע למי שיושב לבכות בצד הדרך, הוא מחכה לו בתחנה הסופית. אז תזכרו תמיד ליפול קדימה.

 

  1. תמיד יש עוד מה ללמוד– אחד הטעויות הגדולות שאנחנו יכולים לעשות היא לחשוב שאנחנו כבר יודעים הכל, שמענו את זה כבר, ראינו, קראנו, למדנו. אבל כשאנחנו מגיעים מלאים בעצמנו, אנו לא מגיעים פתוחים לקלוט דברים חדשים. כך הרבה פעמים ההזדמנויות חולפות לנו מול העיניים ורק בדיעבד אנו קולטים שהן עברו ממש מולנו. אבל כשאנו מגיעים מרוקנים מתוך הבנה שתמיד יש עוד מה ללמוד או לגלות, אנחנו הרבה יותר פתוחים לקלוט את המתרחש מסביב, לזהות את ההזדמנות שרבים מפספסים לראות. המזל לא מגיע סתם הוא אוהב את אלו שלומדים ומחפשים ללמוד את מה שהם לא יודעים. היום הידע הוא מוצר מדף שכל כך קל להשיג, אז חבל על הזמן עם כל התירוצים.

 

  1. אם נוח לכם אתם בבעיה– אחד המקומות הכי מסוכנים שאנחנו יכולים להיות בהם, זה אזור הנוחות שלנו. אם נודה באמת לא ממש נוח לנו שם, אבל זה מוכר וידוע ולרוב לא דורש מאיתנו הרבה מאמץ. אבל יש לזה מחיר, אנחנו תקועים ולא מתקדמים, לא מגשימים את המטרות הגדולות שלנו. היציאה מאזור הנוחות לא נוחה ויש בה ויתורים ומחירים, אבל המזל מגיע למי שמוכן לשלם את המחיר.

 

  1. just do it– עוד כמה זמן תשבו על הגדר? תבדקו עם קצות האצבעות את הטמפרטורה של המים בבריכה. תזכרו ידע זו אינה הבעיה שלכם וגם אם כן הוא זמין, מה שכן מונע מכם לקפוץ למים זהו הפחד. אבל אין מה לעשות אם אנחנו רוצים להצליח, ליצור שינוי בחיים שלנו, לשפר את המצב הכלכלי, אנחנו חייבים לקפוץ למים. כי המזל לא מתעורר אצל מי שלא מוכן להירטב.

 

אנחנו חיים בעולם של שפע, יש כל כך הרבה ידע שזמין לנו, יש כל כך הרבה הזדמנויות שמאפשרות לנו ליצור את המציאות שלנו כמו שהיינו רוצים. יש כבר את מי שצעד בדרך ועשה את מה שאתם רוצים לעשות, אתם יכולים ללמוד מהאנשים האלו ולחסוך לכם הרבה זמן וטעויות. השינויים והקפיצות הגדולות שעשיתי היו בזכות אותם מנטורים שמהם למדתי וליוו אותי וללא ספק עזרו לי להעיר את המזל.

אם אתם רוצים להעיר את המזל שלכם וליצור עתיד כלכלי טוב יותר, אתם מוזמנים להצטרף אלינו לסיור שטח להשקעות נדל"ן הקרוב.

 

לפרטים והרשמה לסיור שטח הקרוב לחצו כאן

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
המדריך להשקעה נכונה בנדל"ן 4

קבלו גישה מידית

למדריך להשקעה נכונה בנדל"ן

שיעזור לכם להימנע מטעויות מיותרות!

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
המדריך להשקעה נכונה בנדל"ן 4

קבלו גישה מידית

למדריך להשקעה נכונה בנדל"ן

שיעזור לכם להימנע מטעויות מיותרות!

דילוג לתוכן